חתן כלה >>> עיצוב שיער >>> עומר עמר עיצוב שיער ואיפור >>> אודות

תפריט

עיצוב שיער - עומר עמר עיצוב שיער ואיפור - אודות

אתן מוזמנות לראות, כאן ועכשיו, את הנשים שעיצבתי את שיערן ואיפרתי את פניהן בכלל ואת עיניהן בפרט ולהיווכח בעובדה פשוטה: עומר עמר הופכת נסיכות למלכות.

בסטודיו לעיצוב שיער ואיפור ( שאותו מבצעת מאפרת מקצועית ומנוסה) אני משווה לכל אישה את המראה המחמיא לה ביותר. היחס תמיד חם, תמיד אישי, תוך קשב ורגישות לצרכים, לרצונות, לטעמים ולהעדפות.

כלות רבות מגיעות לסטודיו שלי כדי שאייפה  ואהדר את המראה שלהן ביום המרגש והחשוב בחייהן.  אני רואה עין בעין עם כל אחת מהלקוחות את הקשר הברור בין שיער לאיפור. טיפול מוקפד בכל אחד משני התחומים מאפשר ליצור מראה של נוי והידור.

נשים מדרום הארץ לא נדרשות לנסוע עד תל אביב לקבלת השירות. סטודיו לעיצוב שיער ואיפור ברמה ובאיכות עולמיות מוצע להן בדרום הארץ, קרוב למקום מגוריהן.

 

מה כולל השירות?

 

תסרוקות, תוספות שיער בכל השיטות  המעבות, מאריכות ומשוות לשיער מראה מלא ומרשים יותר; החלקות, צבע, גוונים, אומברה, פאנים; ליווי כלות לאולם או לגן האירוע כדי לתקן ולעדכן את התסרוקת במהלך האירוע;

עבור נשים רבות חתונות הן  תקופת העומר...

 

כבעלת מקצוע מנוסה, מאומנת ומיומנת, אני מעביר השתלמויות שונות בנושא עיצוב שיער ואיפור בכל רחבי הארץ, לרבות בטובים שבבתי הספר למקצחעות אלה, וכמו כן בקורסים 'אחת על אחת' ( קורס בסיסי של שישה מפגשים בני ארבע שעות וקורס למתקדמות של מפגש אחד בן ארבע שעות)  לתסרוקות כלה ותסרוקות ערב.

 

אני מאמינה כי כל אישה בכלל וכל כלה בפרט רשאית להיראות במיטבה- ודאי בחתונתה.

 

העיצוב והאיפור מתבצעים בתהליך של דו שיח קשוב ואינטימי, שבמהלכו אני מתוודעת אל הטעם של הכלה, נותנת לה עצות וטיפים, אבל תמיד משאירה לה את זכות המלה האחרונה לקבוע כיצד היא תיראה.  באמצעות התסרוקת והאיפור ניתן לחדד ולהבליט או לחלופין לטשטש ולהבליע קווים, להעצים או לרכך. פניה של כל אישה מספרות סיפור. אני מסייעת לה לערוך אותו, ללטש, לשוות לפניה את המראה שיגרום לה להיראות במיטבה, יפה והדורה, מסודרת ומאופרת,  ולזכות במחמאות.

 

תעודות ההסמכות והפרסים – הן שיעידו הן שיגידו (כמו גם המשוב החם והמחמיא מכלות רבות שעיצבתי את שיערן ואיפרתי לקראת חתונתן): זכיתי באליפות הארץ בתסרוקות כלה וייצגתי את ישראל בתחרות בגרמניה שהיתה אליפות העולם לתסרוקות.

 

אני מזמינה אתכן לזכור את השם  שלאחר הביקור בסטודיו שלי לא תוכלו ולא תרצו לשכוח.


תמונה: אודות - עומר עמר עיצוב שיער ואיפור - עיצוב שיער
צור קשר